We dance!

OPEN

Projekt „WE DANCE” ma na celu umożliwienie młodzieży z Gminy Bieliny odkrycie swoich pasji, wzajemne zapoznanie się i przede wszystkim spędzenie wakacji (a przynajmniej ich części) bez telefonu w rękach. Projekt zakładał przeprowadzenie 24 godzin warsztatów tanecznych, które poprowadziła kilkukrotna Mistrzyni Polski Pani Dominika Kurek. Style tańca realizowane podczas zajęć to hip hop i dancehall. Projekt został podsumowany podczas występu tanecznego w Gminie Bieliny.

Bieliny

Zajęcia od 12 sierpnia do 21 sierpnia (z wyłączeniem 15 i 18 sierpnia), od 10.00 do 14.00

Zespół

Julia Zielińska
Gabriela Różycka
Oliwia Różycka
Maja Krzos

Grupa młodzieży z Bielin zakochana w tańcu zorganizowała warsztaty dla mieszkańców swojej miejscowości. Spotykali się przez kilka dni, aby podszkolić swoje umiejętności, a na koniec odbył się pokaz, gdzie zaprezentowali swoje nowo nabyte umiejętności innym mieszkańcom.

Młodzi ludzie chcieli pokazać swoim rówieśnikom, ze można w ciekawy sposób spędzić wakacje, odrywając się od telefonu czy komputera. Zależało im przede wszystkim jednak na rozwijaniu pasji i pokazaniu jak duże znaczenie mają one w życiu młodego człowieka.

Projekt skierowany był przede wszystkim do młodzieży z Gminy Bieliny, ponieważ grupa zauważyła, że rówieśnicy często nie wychodzą z domów i nie szukają alternatywnych możliwości spędzania wolnego czasu.

Na warsztatach świetnie radziły sobie także osoby, które wcześniej z tańcem nie miały nic wspólnego. Pozwoliło to być może rozwinąć nowe pasje wśród młodych ludzi. A pośród tych, którzy wcześniej tańczyli na pewno się one pogłębiły.