Struny i Strunki

Solferki

Celem projektu było aktywowanie młodzieży w Gminie Sędziszów. Grupie zależało na tym, aby rówieśnicy miło spędzili czas i dowiedzieli się czegoś o muzyce. Dlatego zorganizowali warsztaty muzyczne, które zakończyły się występem przed całą szkołą.

Sędziszów

17 września 2019

Zespół

Alicja Wójcik
Matylda Dudzik – Łukasiewicz
Wiktoria Kwiecińska
Wiktoria Cieślak
Julia Juszczyk
Basia Michalska

 Projekt dał sędziszowskiej  młodzieży do odkrycia nowej pasji poprzez aktywne wykorzystanie czasu wolnego i podzielenie się swoimi talentami. Dzięki temu dzieci i młodzież nie tylko zyskała nowe kompetencje muzyczne, ale także mieli okazję pokazać swoje talenty, co pozwoliło im ćwiczyć odwagę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                Zorganizowano warsztaty wokalne, które zakończyły się konkursem. Stworzyło to uczestnikom wolną przestrzeń do pokonania swojego strachu przed występami na żywo. Na uczestników czekał również drobny poczęstunek, który znacznie umilił całe wydarzenie. Swobodna atmosfera dodała otuchy artystom i pokazała im, że nie muszą mieć obaw związanych z tym, że ktoś mógłby ich wyśmiać.

                W rezultacie można powiedzieć, że młodzi mieszkańcy gminy Sędziszów zwiększyli swoją wiedzę na temat śpiewu i zyskali nowe doświadczenia. Dzięki temu zintegrowali dzieci i młodzież ze swojej gminy. Wspólnie bawili się i zdobywali nowe kompetencje, które pozwoliły im na dalszy rozwój.