Siatkówka z pasją

Victoriavolley

Celem projektu była promocja siatkówki wśród dzieci i młodzieży, a także zachęcanie ich do aktywności sportowej. W ramach projektu odbył się turniej piłki siatkowe, w której wzięły udział drużyny z Pawłowa, a także okolicznych gmin.

Pawłów

28 września

Zespół

Przemysław Bzymek
Izabela Kosmala
Izabela Jasztal
Izabela Tokarska
Wiktoria Maciąg
Marysia Skrzeczyna
Julia Kozieł
Patrycja Lipa
Karolina Rusin

Projekt miał na celu zachęcenie młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych do aktywnego spędzania wolnego czasu i dobrej zabawy przy siatkowych rozgrywkach.
Zorganizowano Międzyszkolny Turniej Siatkowy, w którym wzięli udział reprezentanci szkół z terenu gminy Pawłów. Utworzenie mieszanych drużyn pozwoliło na większą integrację wśród dziewczyn i chłopców. Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody. Potem uczestnicy mogli pobawić się przy rytmach zumby, a na zakończenie czekała na nich słodka niespodzianka, która wszystkim umiliła czas.
Dzięki projektowi młodzież z Pawłowa zapoznała się z zasadami siatkówki i wyzwoliła w sobie nową pasję. Sport pozwolił jej także na nauczenie się jak wyrażać własne zdanie i podnieść swoją samoocenę. Zdobyła też ona bardzo przydatną na rynku pracy kompetencję, czyli umiejętność pracy w grupie.
Grupa realizująca projekt mówiła, że jest z niego bardzo zadowolona i przyznała, że współpraca przebiegała świetnie.