Przebierana dyskoteka pod gwiazdami

Zakręcone

Projekt polegał na zorganizowaniu dyskoteki na świeżym powietrzu, ale nie tylko na świeżym powietrzu, a nawet pod gwiazdami! Młodzi ludzie mieli okazje pobawić się wspólnej w ciekawy sposób. Dzięki temu lokalna społeczność zintegrowała się i świetnie razem bawiła.

Pawłów

20 lipca

Zespół

Wiktoria Maciąg
Izabela Tokarska
Agata Milanowska
Maria Skrzeczyna
Klaudia Puchała
Joanna Głowacka

Projekt miał na celu zażegnanie wakacyjnej nudy i zintegrowanie młodych mieszkańców gminy Pawłów dzięki wspólnej zabawie na świeżym powietrzu.

Dyskoteka pod gwiazdami okazała się być wspaniałą okazją do wspólnej zabawy. Młodzież tańczyła i śpiewała w rytm największych wakacyjnych przebojów. Ciekawym urozmaiceniem było wiele konkursów, a w tym główny konkurs na najlepsze przebranie, który pozwolił na wykazanie się ogromną kreatywnością. Zwycięzcy otrzymali świetne nagrody. Nie zabrakło też krótkich przerw w tańcu na poczęstunek i rozmowy z rówieśnikami. Wydarzenie pozwoliło uczestnikom na nawiązanie nowych przyjaźni.
Powodzeniem cieszył się ten atrakcyjny i innowacyjny pomysł wśród młodzieży z Pawłowa, z pewnością nie był on podobny do szkolnej dyskoteki.
Dzięki tej niezapomnianej nocy pawłoska młodzież z pewnością zaliczy te wakacje do udanych. Czekamy na powtórkę!