Noc gier planszowych

Wariaci

Celem projektu było zorganizowanie nocy gier planszowych, podczas której świetnie bawiły się młodzież i dzieci, ale także dorośli. Była to alternatywna forma spędzania czasu dla mieszkańców i mieszkanek gminy Pawłów podczas wakacji.

Pawłów

27 lipca

Zespół

Izabela Tokarska
Wiktoria Maciąg
Maria Skrzeczyna
Agata Milanowska
Klaudia Puchała
Krzysztof Dolega
Karolina Cioroch

Projekt dał młodzieży ciekawą alternatywę na spędzanie czasu wolnego, o której coraz częściej się zapomina. Przypomniał także jak czas spędzali wcześniej rodzice czy dziadkowie nie mając dostępu do komputerów.
Na jedną noc młodzi ludzie odłożyli telefony i zagrali w planszówki. Rozgrywki wywołały wśród uczestników wiele emocji. Duch walki motywował ich do działania oraz odganiał oznaki zmęczenia pomimo późnej godziny. Uczestnicy przypomnieli sobie, ile radości mogą wywołać gry planszowe. Wykazali się też wielką kreatywnością i umiejętnością szybkiego myślenia. Grali w różnego rodzaju gry i mieli bardzo duży wybór. Podczas wspólnej rywalizacji i rozgrywek nie zabrakło śmiechu i radości.
Miło było choć na chwilę wyłączyć internet i cofnąć się w czasie do dzieciństwa razem z przyjaznymi ludźmi i słodkimi przysmakami. Młodzież z gminy Pawłów na pewno rozwinęła swoją kreatywność, a także poznała zasady grania fair play. Z pewnością ten projekt urozmaicił ich wakacje.