Mania Działania Łopuszno

Wolontariat św. Franciszka

W ramach projektu odbyły się zajęcia dla dzieci i młodzieży z gminy Łopuszno. Były to zarówno warsztaty kulinarne, muzyczne, plastyczne, ale także integracyjno – zabawowe, czy sportowe. Dzięki czemu dzieci z małej gminy miały możliwość spędzenia wakacji w ciekawy sposób.

Łopuszno

lipiec - sierpień 2019

Zespół

Karolina Karlińska
Jakub Kaczmarczyk
Karolina Błaszczyk
Mateusz Smolarczyk
Wiktoria Mędrecka
Maciej Ciułek
Wiktoria Pepaś
Oliwia Smolarczyk
Martyna Trela
Kornelia Łapot

Projekt został zorganizowany przez młodzieżową grupę wolontariuszy, która na co dzień pomaga swojej lokalnej społeczności i innym. Tym razem postanowili umilić dzieciom i młodzieży czas podczas wakacji i zorganizowali dla nich warsztaty o różnorodnej tematyce.

Celem projektu było to, aby młodzie luzie miło i aktywnie spędzili wakacje, a także zintegrowali się ze sobą i mieli ciekawe i rozwijające zajęcie w te wakacyjne dni.

Chodziło także o to, aby być może młodzież odnalazła swoje nowe pasje i zainteresowania. Zajęcia w ramach projektu były bardzo różnorodne, właśnie po to aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były to między innymi warsztaty muzyczne, plastyczne, sportowe, czy integracyjne.

Dzięki projektowi młodzież i dzieci w gminie Łopuszno w ciekawy i aktywny sposób spędziły wakacje i  cieszyły się zabawą, a także zdobyły nową wiedzę.