Kręcimy bo lubimy

Szkółka kolarska

Projekt polega na zorganizowaniu szkolenia z zakresu obsługi roweru oraz wspólny trening z Michałem Krawczykiem, a także na wspólnym integracyjnym rajdzie rowerowym.

Bieliny

wrzesień 2019

Zespół

Wiktor Sitek
Katarzyna Dudzic
Magdalena Kot
Filip Bera
Jakub Wilczkowski
Bartosz Brodzik

 Projekt miał na celu podwyższenie umiejętności sportowego środowiska gminy Bieliny z zakresu budowy i obsługi roweru. Działania projektowe umożliwiły młodym sportowcom integrację z osobami o podobnych zainteresowaniach.

                Uczestnicy, którymi byli zawodnicy Szkółki Kolarskiej dzięki warsztatom ze znanym trenerem Michałem Krawczykiem dowiedzieli się jaką pozycję powinni przybrać podczas jazdy na rowerze oraz jak powinno być ustawione siodełko i inne elementy obsługi roweru. Umożliwiło im to wyjazd na Mini Tour de Pologne do Krakowa. W ramach projektu odbył się też Integracyjny Rajd Rowerowy po Górach Świętokrzyskich dla sportowców i ich rodziców, a zakończył się on ogniskiem w przyjemnej atmosferze.

                Po zakończeniu działań projektowych możemy być pewni, że uczestnicy zdobyli więcej doświadczenia i stworzyli wiele wspaniałych wspomnień, które zostaną z nimi na długi czas.